PP AUTO s.r.o.
Autorizovaný predaj a servis Mitsubishi Motors


Nové Mitsubishi ASX - Dizajn

DYNAMIC SHIELD

Nové Mitsubishi ASX prichádza z úplne prepracovanou čelnou partiou, ktorá vyjadruje vizuálnu identitu novej generácie modelov značky Mitsubishi, označovanú „Dynamic Shield“ (dynamický štít). Tento dizajnový smer vyjadruje odkaz postavený na tradícii značky Mitsubishi, zároveň pôsobí sviežim dojmom a evokuje jedinečný pocit bezpečia a ochrany pre vodiča aj posádku.

I napriek svojmu aerodynamickému tvaru poskytuje nové Mitsubishi ASX prekvapivo vyvýšenú polohu sedadiel, priestorný a mimoriadne pohodlný interiér. Zvýšený posed okrem lepšieho výhľadu na cestu umožňuje taktiež ľahšie nastupovanie a vystupovanie, vďaka čomu je cestovanie s vozidlom mimoriadne komfortné.


Exteriér

Predná maska nového Mitsubishi ASX má vzhľad „dynamického štítu" s výrazným chrómovým dekorom, ktorý symbolizuje funkčnosť a bezpečnosť typickú pre vozidlá kategórie SUV od Mitsubishi Motors. Celistvý dojem čelných partií dopĺňajú vodorovné lamely v hornej časti mriežky chladiča, ktoré vzájomne prepájajú svetlomety. Plynule sa zvažujúca masívna predná kapota s dvoma prelismi prispieva k vyššej bezpečnosti chodcov a lepšej viditeľnosti z miesta vodiča.

Bočnú časť nového Mitsubishi ASX zdobia dvojfarebné zliatinové 18" kolesá a čierne plastové lemy blatníkov. Zvažujúca sa zadná časť karosérie znižuje a rozširuje siluetu nového Mitsubishi ASX, čo nielenže podčiarkuje jeho dynamický vzhľad, ale má taktiež pozitívny vplyv na jazdné vlastnosti.

18" zliatinové kolesá

Anténa Shark Fin

Anténa Shark Fin

Chrómovaná koncovka výfuku

Chrómovaná koncovka výfuku

Zadné LED svetlomety

Zadné LED svetlomety

Ukazatele smeru jazdy integrované v zrkadlách

Ukazovatele smeru jazdy integrované v zrkadlách

Predné hmlové svetlomety

Predné hmlové svetlomety, LED svetlá denného svietenia

Černe plastové lemy blatníkov

Čierne plastové lemy blatníkov

Športové lemy dverí s logom ASX

Prahové lišty s logom ASX

Interiér

Hoci bolo vynaložené veľké úsilie, aby bol model ASX skonštruovaný do ideálnej veľkosti pre potešenie z aktívnej jazdy, určite budete prekvapení aj pohodlným a dobre dimenzovaným priestorom, ktorý na vás aj vašich pasažierov čaká vnútri. Cestujúci na zadných sedadlách budú ohromení dostatkom miesta na nohy aj hlavu a všetci si budú užívať príjemné čalúnenie, ktoré je k dispozícii v kvalitnej látke.

Interiér nového Mitsubishi ASX skrášľuje zapustený prístrojový panel inšpirovaný tubusmi motocyklov, mäkké obloženie stredovej časti prístrojovej dosky alebo dômyselne použité chrómové akcenty. Celkovo elegantný dojem dotvára nový trojramenný multifunkčný volant s lesklo čiernymi plastovými výplňami.

2DIN autorádio s farebnou dotykovou obrazovkou

Lesklo čierne vyhotovenie palubnej dosky

Ovládače klimatizácie a vyhrievania predných sedadiel

Stredová lakťová opierka vpredu

Kožená hlavica radiacej páky

Športové hliníkové pedále

Multifunkčný volant

Ovládacie páčky radenia pod volantom

Delené zadné sedadlá

ORIGINÁLNE PRÍSLUŠENSTVO